Velkoobchod potravin

O nás

Vážení zákazníci, milí přátelé,

za téměř dvacet let působení velkoobchodu se snažíme realizovat hlavní cíl společnosti Kubík a.s., a tím je snaha mít pouze spokojené zákazníky. Ve všech organizačních úsecích - obchodním oddělení, skladu, expedici a dopravě pracují lidé, kteří věnují velké pracovní úsilí a nasazení k tomu, aby se zboží efektivně a ve správném čase dostalo od výrobců do Vašich prodejen a provozoven v krajích Pardubickém, Královéhradeckém, Středočeském a také v krajích Vysočina a Praha. Pro velký zájem jsme naše služby rozšířili i do Plzeňského, Libereckého a Ústeckého kraje.

Mnoha způsoby se snažíme usnadnit našim zákazníkům komunikaci a spolupráci s naší společností. V celém regionu působí každý den tým ochotných a vyškolených obchodních zástupců, kteří jsou vybaveni veškerými znalostmi o sortimentu, úplnými ceníky, katalogem s celým sortimentem, letáky s nabídkovými akcemi a vzorky. U telefonních přístrojů, faxů a „zelených linek" s Vámi komunikuje několik operátorů. Jsme schopni Vám poskytnout i počítačový program pro co nejsnadnější a nejrychlejší objednání zboží, získávání přehledu o cenách, stavech skladu a nabídkových akcích přes internet. Dvakrát ročně pro Vás pořádáme obchodní a prezentační výstavu, na které vystavují naši nejdůležitější dodavatelé, a kde můžete zakoupit zboží za velmi atraktivní ceny. Od letošního roku jsme pro Vás nově připravili širokou měsíční akční nabídku cenově zvýhodněného zboží se zaměřením na konkrétní roční období a svátky. Zcela nově si v akčním měsíčním katalogu můžete vybrat i ze specializovaných stránek sortimentu zaměřeného např. na zdravou výživu, Dia výrobky, drogerii, obalový materiál, privátní značku - českou cenu a také výrobky určené pro gastro zařízení. Každý měsíc pro Vás rovněž připravujeme speciální akční nabídku z našeho velkoobchodu. Pravidelně do katalogu zařazujeme rubriku informací se zajímavými a užitečnými články z oblasti legislativy, hygieny, apod. pro Váš každodenní provoz. Nový velkoobchodní měsíční katalog jsme vytvářeli tak, aby Vám co nejvíce pomohl při výběru výrobků a zboží, které bude zcela splňovat Vaše přání a potřeby.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při Vašem podnikání, děkujeme za Vaši dosavadní spolupráci a těšíme se, že nám zachováte přízeň i v dalších letech.

Kolektiv zaměstnanců
Kubík a.s.