Síť prodejen potravin

Aktuální leták

Soutěž

 

 

 


Vyhrajte jízdní kolo

 

PRAVIDLA:

 

 1. Soutěž probíhá od 11. 5. do 30. 6. 2021 na maloobchodních prodejnách společnosti Kubík a.s. a je určena zákazníkům maloobchodních prodejen uvedené společnosti.
 2. Při nákupu za každých 500 Kč obdrží zákazník stírací los, ke kterému pokladní připevní účtenku.
 3. V případě získání více losů za jeden uskutečněný nákup (např. nákup v hodnotě 1015 Kč = 2 losy) se k losům připevní pouze jedna účtenka.
 4. Bez účtenky je soutěžní los (losy) neplatný.
 5. Po setření stíracího pole zákazník ihned zjistí, zda je jeho los výherní, či nevýherní. Případnou konkrétní výhru si výherce vyzvedne přímo na prodejně u vedoucího či jeho zástupce.
 6. V případě, že účastník soutěže nepředloží na provozovně společnosti Kubík a.s. stírací los, ze kterého vyplývá nárok na vyzvednutí ceny, do 31. 7. 2021, jeho nárok na cenu zaniká. Po uplynutí data 31. 7. 2021 není s předložením stíracího losu vykazujícího nárok na výhru spojeno žádné právo na vydání jakékoliv ceny.
 7. Nárok na výhru je pouze s losem (losy), který má připevněnou účtenku za uskutečněný nákup.
 8. Následně zákazník po vyplnění svých kontaktních údajů (jméno, příjmení, adresa, e-mail, podpis, telefon) vloží los do připraveného boxu v prodejně (platí pro losy výherní i nevýherní). Los s neúplnými nebo nečitelně vyplněnými údaji je neplatný.
 9. Z celkového počtu losů vhozených do boxů na všech prodejnách bude vylosováno 11 výherců hlavní ceny – JÍZDNÍ KOLO (celkem 11 jízdních kol).
 10. 9. 7. 2021 proběhne slosování o 1. cenu.
 11. Jména výherců mohou být zveřejněna na internetových stránkách www.kubik.cz a v akčních letácích společnosti Kubík a.s.
 12. Vyplněním losu a jeho vložením do boxu dává účastník soutěže souhlas k uveřejnění svého jména, bydliště (obec) a jeho fotografie pro marketingové účely společnosti Kubík a.s. Zároveň dává souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svoji e-mailovou adresu od kteréhokoliv oddělení společnosti Kubík a.s.
 13. V případě nutnosti si společnost Kubík a.s. vyhrazuje právo na změnu vzhledu a formy cen.
 14. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti Kubík a.s. a jejich rodinní příslušníci.